www.sec.edu.pl

 

 

Волонтерська діяльність

 

У місяцях липень та серпень 2013 року ми вперше зорганізували виїзд для волонтерів – студентів Університету Яна Кохановського відділ Пйотрків Трибунальські.

 

Шестеро молодих людей, студентів польської філології та історії протягом 6 тижнів проживало у польських парафіяльних домах, квартирах членів польських товариств на Україні та працювало з дітьми, молоддю і дозрілими – поляками, які оселилися на Волині.

 

У нас були набагато більші плани, ми хотіли зорганізувати групу 20 осіб, на жаль цього року не вдалося. Попробуємо на наступний рік – 2014! Хочеш приєднатися – звяжись з нами!

 

Крім цього студенти з Університету Я.Кохановського з Пйотркова Трибунальського зорганізували збір книжок, які були відіслані на Україну для поляків з луцької та рівненської області.

 

Щира і велика подяка належить Консулу Кжиштофові Савіцькому та Консулу Кароліні Голубієвській, у відсутності їх підтримки та допомоги не вдалася б волонтерська діяльність. Вони знайшли для нас українських партнерів та піклувалися про волонтерів під час їх візиту на Україні.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408