www.sec.edu.pl

 

 

Недалеко – фонд для дітей та молоді на Україні

 

Фонд НЕДАЛЕКО для дітей та молоді з України та Білорусі виник у 2013 році і є результатом діяльності осіб, які взяли активну участь у співпраці з поляками, що живуть на Волині та в Україні.

Протягом 3 років ми зорганізували 3 великі конференції , завдяки яким вдалося наблизити Польщу та Україну, зокрема взаємини між поляками обабіч ріки Буг. Ми зорганізували також екскурсію для 20 польських дітей до Польщі та зустріч з польською діаспорою – канд. н. Ян Мокжицкі (Голова польського об’єднання у Великобританії) з дружиною Магдаленою та полк. Станіслав Беркієта (Голова товариства солдатів генерала Андерса). Про нашу співпрацю з Україною ви можете прочитати також в інтернеті – інтернет-сторінка www.studiadlaciebie.net у закладці актуальності/архів (aktualności/archiwum). За цей час ми допомогли встановити чимало зв’язків між Польщею та Україною, між ін. завдяки нам вдалося підписати 9 договорів про співпрацю між школами понадгімназіального рівня та 3 договори про співпрацю між вищими навчальними закладами.

Фонд виявився дуже потрібним, тому що наша діяльність поступопо розвивалася і дедалі більше осіб, вузів, установ та підприємств виявило бажання не тільки взяти в ній участь, але також підтримувати та фінансувати наші ідеї.

 

Наші проекти, які хочемо втілювати у життя, це перш за все:

 

  • Студентська адоптація: фінансова підтримка здібної польської молоді з України на польських вузах.

  • Фінансова підтримка культурних заходів для дітей та молоді організованих Польськими товариствами на Україні.

  • Волонтерська діяльність студентів на Україні – праця з поляками, які живуть в Україні, популяризація історії Польщі та навчання польської мови.

  • Мультимедіальний та безкоштовний курс польської мови для українських громадян, який популяризує Польщу як найближчого сусіда в Європейському Союзі.

  • Організування екскурсій до Польщі для польських дітей з України.

 

Вищенаведені проекти знаходяться поза межами наших організаційних та фінансових можливостей – це причина виникнення Фонду, метою якого буде реалізація цих та інших проектів та пошук допомоги й фінансової підтримки діяльності для польських дітей та молоді в Україні та Білорусі.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408