www.sec.edu.pl

 

Poszukujemy

Szwaczka

 

  • prace związane z szyciem wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włókienniczych z użyciem maszyn szwalniczych,
  • obsługa maszyn szwalniczych, polegająca na regulacji ściegu, wymianie igieł, zasilaniu maszyn nićmi oraz szyciu wyrobów szwalniczych,
  • szwaczka może pracować w zespołach produkcyjnych,
  • praca odbywa się najczęściej w systemie wielozmianowym,
  • szwaczka powinna mieć dobry wzrok (może być skorygowany okularami) oraz dobry ogólny stan zdrowia,
  • szwaczka powinna posiadać dobrą koordynację wzrokowo-ruchową oraz sprawność ruchową rąk i nóg,
  • szwaczkę powinna charakteryzować odpowiedzialność, dokładność i samokontrola oraz niejednokrotnie zdolność do pracy w warunkach monotonnych,
  • nie jest wymagana znajomość języka polskiego.

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności wynosi netto od 1600 PLN do 2400 PLN w etacie (40 godzin tygodniowo). Za nadgodzinę wynagrodzenie wynosi netto od 10 do 14 złotych.

 

Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych. Koszt zakwaterowania wynosi od 200 do 300 złotych miesięcznie. Opłata za zakwaterowanie jest odliczana od wynagrodzenia. Szwaczka nie musi korzystać z tego zakwaterowania, może samodzielnie wynająć mieszkanie jeśli będzie chciała.

 

Oferowana praca wykonywana jest w okolicach Poznania (krawiectwo ciężkie) lub Łodzi (krawiectwo lekkie). Kandydatka do pracy w odpowiednim zakładzie kierowana jest po testach w Polsce.

 

Kandydatka przed przyjęciem podania przechodzi telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną w języku rosyjskim z kierownikiem rekrutacji szwaczek. Telefon wykonywany jest z Polski w umówionym wcześniej dniu. Po rozmowie kwalifikacyjnej przyjmujemy podanie lub je odrzucamy.

 

W programie POLSKA-NAUKA-PRACA-SUKCES każdy (szwaczka też) zapisuje się do szkoły policealnej, składa dokumenty wymagane w procedurze rekrutacji i otrzymuje zaproszenie do nauki. Po przybyciu do Polski szwaczka składa podanie o kartę pobytu na podstawie umowy o pracę i zaświadczenia o podjęciu nauki. Nauka jest bezpłatna i obejmuje bezpłatne kursy języka polskiego.

 

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

REKRUTACJA DO PRACY W ZAWODZIE

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408