www.sec.edu.pl

 

POLSKA-NAUKA-PRACA-SUKCES

Zapraszamy do udziału w naszym programie osoby, które chcą emigrować do Polski, podjąć bezpłatną naukę w szkole policealnej (Szwajcarskie Centrum Edukacji) i na studiach (Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych), uczyć się na bezpłatnych kursach języka polskiego, podjąć pracę w Polsce, legalną i płatną według normalnych polskich stawek  i pracować jako uczeń/student (według rozporządzenia MPiPS z 21 kwietnia 2015 r. §1 pkt. 10 i 20), a potem absolwent bez zezwolenia na czas nieograniczony (według rozporządzenia MPiPS z 21 kwietnia 2015 r. §1 pkt. 15).

 

Nasz program nazywa się POLSKA-NAUKA-PRACA-SUKCES co oznacza, że jest kierowany do osób, które chcą jednocześnie:

  • Chcą wyjechać do POLSKI                     
  • Chcą podjąć bezpłatną NAUKĘ
  • Chcą podjąć PRACĘ
  • Chcą odnieść w Polsce SUKCES

Podstawowym warunkiem podjęcia pracy w Polsce w naszym programie jest podjęcie bezpłatnej nauki w Polsce. Na dziś nauka w naszych szkołach jest bezpłatna, więc warto skorzystać.

Praca proponowana w naszym programie nie wymaga kwalifikacji zawodowych ani znajomości języka polskiego.  Zatrudnienie osób z Ukrainy odbywa się legalnie, na umowie o pracę lub zlecenie, z ubezpieczeniem i świadczeniami. Stawki netto (czyli na rękę do wypłaty) zaczynają się od 8.50 zł do 9.90 zł, potem (po poznaniu podstaw języka polskiego na bezpłatnym kursie) możliwa jest zmiana stanowiska pracy i większe wynagrodzenie.

 

Dla osób z kwalifikacjami możliwe są testy po pierwszym miesiącu pracy (testy kwalifikacji zawodowych) i przeniesienie na stanowiska specjalistyczne (podwyżka wynagrodzenia nawet o 100%).

 

Praca początkowa nie wymaga od kandydata kwalifikacji i znajomości języka polskiego i odbywa się w polskich magazynach i zakładach produkcyjnych. Wymagamy ukończenia 11 klas, dobrego zdrowia, wiek maksymalny dla kobiet to 50, dla mężczyzn 55 lat.

Uczestnik programu nie ponosi opłat za podjęcie pracy w Polsce.

 

Pracodawca dla każdego pracownika zapewnia zakwaterowanie. Opłata za zakwaterowanie jest potrącana dopiero z wynagrodzenia, więc nie trzeba płacić z góry za pokój. Opłata za zakwaterowanie wynosi około 250 złotych na miesiąc. Pracownik może również wynająć sobie mieszkanie we własnym zakresie, jeśli nie odpowiada mu mieszkanie oferowane przez pracodawcę.

 

Po otrzymaniu wizy (i po poinformowaniu o tym nas) kandydat otrzyma datę i miejsce przyjazdu do Polski. Po przybyciu do Centrum Logistycznego (do Warszawy lub do Katowic) kandydaci będą kierowani do pracy na terenie całej Polski, nie ma możliwości wyboru miejscowości, ale jest możliwość jednego miejsca pracy dla grupy przyjaciół lub rodziny.

 

Kandydaci do pracy bez kwalifikacji nie wybierają miejsca pracy. Kierowani oni są do miejscowości gdzie w danym momencie jest zapotrzebowanie na pracowników fizycznych. Praca w magazynach i zakładach produkcyjnych, która nie wymaga kwalifikacji i znajomości języka polskiego jest podobna wszędzie i płatna w podobny sposób. Praca oferowana w naszym programie odbywa się w Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Krakowie. Przykładowe oferty są umieszczane na naszej stronie internetowej.

 

Za podjęcie pracy kandydat nie ponosi żadnych opłat. Jest zatrudniony legalnie według polskiego prawa. Jest zatrudniony jako uczeń naszej szkoły na podstawie rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 21 kwietnia 2015 roku i nie potrzebuje zezwolenia na pracę.

Kandydat do udziału w programie POLSKA-NAUKA-PRACA-SUKCES wnosi opłaty związane z przyjęciem do szkoły, wpisowe, opłatę za badanie lekarskie w Polsce i opłatę za przysięgłe tłumaczenie dokumentów. Tłumaczenie dokumentów musi odbyć się w Polsce, przez polskiego tłumacza przysięgłego. Nie przyjmujemy tłumaczeń z Ukrainy. Taki jest wymóg Ministerstwa Edukacji Narodowej dla kandydatów do bezpłatnych szkół.

 

Opłaty związane z podjęciem nauki w Polsce to 75 Euro płatne na Ukrainie oraz 440 złotych płatne w Polsce. Opłata na Ukrainie jest płatna w dniu składania dokumentów. Opłata w Polsce potrącona jest dopiero z wynagrodzenia. Są to jedyne opłaty związane z udziałem w programie POLSKA-NAUKA-PRACA-SUKCES. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za podjęcie pracy lub za zakwaterowanie.

 

Na opłaty związane z udziałem w programie składają się:

  • Opłata wpisowa do szkoły i na studia
  • Opłata za tłumaczenia dokumentów w Polsce
  • Opłata za badanie lekarskie w Polsce
  • Opłata rekrutacyjna na Ukrainie

UWAGA:

Kandydat posiadający Kartę Polaka (i jego najbliższa rodzina) są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej 75 Euro oraz z części opłaty w Polsce. Opłata w Polsce wynosi nie 440 złotych, lecz 290 złotych. Zwolnienie to dotyczy kandydatów aplikujacych przez internet za pomocą poniższego formularza.

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

REKRUTACJA w programie: POLSKA-NAUKA-PRACA-SUKCES

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408