www.sec.edu.pl

 

 

Післядипломні курси спрямовані на особи, у яких диплом «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр». Програма навчання надає нові кваліфікації випускнику.

Післядипломні курси «Педагогічна підготовка» надають європейські кваліфікації на працю у публічних і приватних школах. Випускник може працювати вчителем предмету, на навчання якого у нього кваліфікації отримані у ВНЗі, напр.: особа, у якій диплом медсестри і вона закінчила «Педагогічну підготовку» може навчати у польській медичній школі (обо іншій державі ЄС), особа, у якій диплом інженера-будівельника і вона закінчила «Педагогічну підготовку» може навчати у польській школі Технікум будівництва (або в іншій державі ЄС).

Післядипломні курси «Сучасне управління у місцевому самоврядуванні та державній адміністрації» надають повноваження на виконання керівних функцій в адміністрації. Ці курси дають можливості працевлаштуватись в установах Європейського Союзу. У програмі навчання наяавні також питання пов’язані з управлінням і адмініструванням засобами фондів Європейського Союзу.

Післядипломні курси «Професійне порадництво» спрямовані на особи, які працюють з молоддю та дорослими, ведуть центр зайнятості або бюро зайнятості. У програмі курсів інформації про польський та євросоюзний ринок праці та про врегулювання статусу працівника в Європейському Союзі.

Управління охороною здоров'я в Європейському Союзі

Навчання адресоване теперішнім і майбутнім менеджерським кадрам та спеціалістам із публічних і приватних закладів охорони здоров'я, NFZ, компаній, які пропонують медичне страхування, інститутам, що регулюють і контролюють систем охорони здоров'я, а також особам, які цікавляться проведенням економічної діяльності в секторі охорони здоров'я.

ЗАЯВА: На післядипломні курси у Вищу школу комунікації, політології та міжнародних відносин
PODANIE_podyplomowe_wUKR.pdf
Dokument PDF [434.3 KB]
 1. Післядипломні курси - Україна
 2. Післядипломні курси доступні для людей, у яких диплои бакалавра, спеціаліста або магістра. На навчання може вступити студент останнього курсу, який до червня отримає диплом бакалавра, спеціаліста або магістра.
 3. Післядипломні курси надають можливості отримання студентської візи протягом строку навчання (Шенген), а після їх закінчення національної візи для випускника польського Вузу.
 4. Кваліфікаційні післядипломні курси доступні для громадян України:
  1. «Сучасне управління у місцевому самоврядуванні та державній адміністрації» - спрямоване на осіб з освітою у напрямках: адміністрація, політологія, маркетинг, право, фінанси, які хочуть:
   1. Здійснювати кар’єру в держадміністрації або органах самоврядування в Україні,
   2. Працювати в структурах адміністрації ЄС
   3. Мають намір виїхати до Польщі (тоді ці курси нострифікують їх освіту в напрямках адміністрації та управління),
   4. Планують після закінчення навчання виїхати та працювати в Польщі,
   5. Заняття на цих курсах відбуваються частково на російській мові,
   6. Заняття проводяться за допомогою е-лернінгової платформи та під час 5 денного з’їзду в Польщі (весна). ЗАМІТКА: під час з’їзду в Поьщі для зацікавлених осіб відбудеться зустріч з роботодавцями,
   7. Іспит доступний на російській мові,
   8. Документи для студентської (Шенген) візи
  2. «Професійне порадництво» - спрямоване на осіб з гуманітарною освітою. Вони надають кваліфікацію на працю за професією «професійного порадника». Навчання спрямоване на осіб, які хочуть:
   1. Пряцювати в установах ринку праці в Україні або Польщі,
   2. Працювати в установах ЄС, які займаються суспільним капіталом,
   3. Відкрити агентство з працевлаштування працівників в Польщі,
   4. Працювати в організаціях та фондах які займаються соціально виключеними особами
   5. Планують після закінчення навчання виїхати та працювати в Польщі,
   6. Заняття на цих курсах відбуваються частково на російській мові,
   7. Заняття проводяться за допомогою е-лернінгової платформи та під час 5 денного з’їзду в Польщі (весна). ЗАМІТКА: під час з’їзду в Поьщі для зацікавлених осіб відбудеться зустріч з роботодавцями
   8. іспит доступний на російській мові,
   9. Документи для студентської (Шенген) візи
  3. «Управлінський контроль» - спрямований на осіб з освітою у напрмках: маркетинг, адміністрація, соціологія, управління, право або політологія. Курси надають кваліфікацію стосовно контролю в держустановах, фондах ЄС та відділах кадрів та фінансових відділах підприємств. Навчання спрямоване на осіб, які хочуть:
   1. Працювати в українських, польських або євросоюзних установах фінансового ринку,
   2. Працювати в структувах ЄС, які ведуть контроль над структуральними фондами
   3. У компаніях державного та приватного сектора, які діють на рахунок приватного сектора,
   4. У польських компаніях, які ведуть свій бізнес в Україні або інших державах асоціованих з ЄС,
   5. Відкрити компанію фінансового аудиту,
   6. Планують після закінчення навчання виїхати та працювати в Польщі,
   7. Заняття на цих курсах відбуваються частково на російській мові,
   8. Заняття проводяться за допомогою е-лернінгової платформи та під час 5 денного з’їзду в Польщі (весна). ЗАМІТКА: під час з’їзду в Поьщі для зацікавлених осіб відбудеться зустріч з роботодавцями
   9. іспит доступний на російській мові,
   10. Документи для студентської (Шенген) візи
  4. «Управління охороною здоров’я» - спрямоване на осіб з освітою в напрямках: маркетинг, адміністрація, управління, право, медичні напрямки. Навчання надає кваліфікацію стосовно ведення котролю в установах охорони здоров’я, надає можливості відкриття практику в Польщі за рахунок коштів державних (Національний фонд здоров’я). Навчання спрямоване на осіб, які хочуть:
   1. Працювати в українських, польських або євросоюзних установах сектора охорони здоров’я
   2. Управляти та вести приватну лікарську  та стоматологічну практику
   3. Відкривати непублічні медичні відділення та доми опіки
   4. Нострифікувати диплом випускника медицини або стоматології в ЄС
   5. Планують після закінчення навчання виїхати та працювати в Польщі,
   6. Заняття на цих курсах відбуваються частково на російській мові,
   7. Заняття проводяться за допомогою е-лернінгової платформи та під час 5 денного з’їзду в Польщі (весна). ЗАМІТКА: під час з’їзду в Поьщі для зацікавлених осіб відбудеться зустріч з роботодавцями
   8. Іспит доступний на російській мові,
   9. Документи для студентської (Шенген) візи
  5. «Педагогічна підготовка» - спрямована на осіб, які хочуть виїхати до Польщі та працювати у школах, дитячих садках, ліцеях, технікумах та ВУЗах. Ці курси надають польську педагогічну кваліфікацію для випускників кожного напрямку українських вузів.
   1. Зразки:
    1. Філолог російської мови з Педагогічною підготовкою є бажаним працівником у польських школах,
    2. Випускник українського медичного вузу з Педагогічною підготовкою без проблем отримає роботу в медичних школах в Польщі,
    3. випускники точних наук з Педагогічною підготовкою можуть працювати у технічних школах
    4. наукові працівники українських вузів з Педагогічною підготовкою можуть вести заняття у польських вузах
   2. Заняття проходять виключно польською мовою.
   3. Заняття проводяться за допомогою е-лернінгової платформи та під час 15 денного з’їзду в Польщі (весна). ЗАМІТКА: під час з’їзду в Поьщі для зацікавлених осіб відбудеться зустріч з роботодавцями
   4. Необхіно відбути професійну практику у розмірі 150 годин (100 годин можна пройти в українських школах, 50 годин відбувається під час з’їзду в Польщі в польських освітніх осередках).
   5. Іспит може відбутися виключно польською мовою
   6. Документи для студентської (Шенген) візи
  6. «Дошкільна та ранньошкільна педагогіка» - спрямована на осіб, які хочуть виїхати до Польщі та працювати у школах в початкових класах та дитячих садках. Курси надають польську кваліфікацію з педагогіки дошкільної та ранньошкільної для випускників кожного напрямку українських вузів з польською педагогічною підготовкою, можна їх почати після закінчення навчання на напрямку «Педагогічна підготовка».
   1. Випускники цих курсів працевлаштуються без проблем у дитячих садках для польських дітей  за умови знання польської мови на рівні В2
   2. Випускників цих курсів успішно працевлаштуються у дитячих садках для дітей  іноземців в Польщі – треба володіти російською або англійською.
   3. Заняття проходять виключно польською мовою.
   4. Заняття проводяться за допомогою е-лернінгової платформи та під час 15 денного з’їзду в Польщі (весна). ЗАМІТКА: під час з’їзду в Поьщі для зацікавлених осіб відбудеться зустріч з роботодавцями
   5. Необхіно відбути професійну практику у розмірі 150 годин (100 годин можна пройти в українських школах, 50 годин відбувається під час з’їзду в Польщі в польських освітніх осередках).
   6. Іспит може відбутися виключно польською мовою
   7. Документи для студентської (Шенген) візи
   8. ЗАМІТКА: курси для випускника напрямків: «Педагогічна підготовка» можуть відбутися повністю в Польщі, допомагаємо в організації праці та проживання в Польщі. Навчання тоді відбувається у стстемі заочній – раз в місяць по суботах та неділях.
 5. Процедура набору:
  1. набір триває до 30 жовтня
  2. кандидат подає:
   1. польську заяву на післядипломні курси
   2. нотаріально завірену копію з перекладом на польку мову диплому Бакалавра, Спеціаліста або Магістра ( студент останнього курсу подає до 30 жовтня довідку з вузу, яка засвідчує що він є студентом останнього курсу, копію диплому треба йому подати до кінця липня)
   3. нотаріально завірену копію українського паспорта (сторінка з фотографією)
   4. Копію (ксерокс) загранпаспорта (пожна подати пізніше, до кінця січня)
  3. оплата за навчання це 800 Євро – промоція 2016 до кінця жовтня - оплата ничжа – 200 Євро  (знижка 75%). Кандидат вносить 200 Євро зразу (або у двох частинах по 120 Євро, перша частина зразу, друга до кінця січня)
 6. Режим навчання:
  1. кандидату надається доступ до е-лернінгової платформи під час підготовчих курсів для студентів (один день), які відбудуться у Києві на переломі жовтня та листопада
  2. кандидат має час до кінця березня, щоб ознайомитись з матеріалами з платформи
  3. кандидат у січні отримує запрошення до Польщі на заняття та сесію, заняття відбуваються навесні (квітень, травень), сесія у липні, кандидат подає документи на візу.
  4. З’їзд в Польщі проходить навесні в осередку ДРЕССО (DRESSO) (www.dresso.pl) , кошти це приблизно: 12-15 Євро у 3-4 місних кімнатах, враховане харчування, або 20 Євро у 2 місних кімнатах з харчуванням або 30 Євро в 1 місній кімнаті з харчуванням.
  5. Під час з’їзду є:
   1. підготовка студента до сесії
   2. заняття з польської мови
   3. для бажаючих екскурсія до Варшави
   4. для бажаючих екскурсія до ЦЕНТРУ ПТАХ (http://ptakfashiоncity.com)
   5. для бажаючих зустрічі з польськими роботодацями і хедхантерами
  6. Сесія триває один день і проходить у липні у Варшаві та Києві – студент самостійно обирає, де буде складати іспити.
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408