www.sec.edu.pl

 

Міграційна Послуга

Підготовка необхідної документації кандидата стосовно легального працевлаштування в Польщі.

 • Документи кандидата подаються потенційним роботодавцям. Після того, як кандидат приїде до школи в Польщі, його направляють на співбесіди з роботодавцями. На місці пише тести та заповнює анкети. Після прийняття роботодавцем кандидата, він проходить необхідне медичне обстеження та підготовчі курси. Потім починає працювати. Період, коли кандидат працевлаштується (тривалість самої процедури працевлаштування), становить  від 4 до 12 днів з моменту приїзду.
 • Треба пам’ятати, що першу зарплату каднидат отримає після 3-4 тижнів роботи, тому треба йому забезпечитись грошима на проживання протягом цього періоду.
 • Тарифні ставки за годину роботи є різними, залежні від  наступних факторів: знання мови, стать, професійна освіта, фізичні можливості. Ставки залежні також від ситуації на ринку праці. На роботі, де не потрібні кваліфіковані працівники ставки в межах від 8 до 12 злотих брутто за годину (6,9 – 10,8 злотих нетто).
 • Треба пам’ятати, що робота, яку отримують наші учні після приїзду до Польщі не є найкращою пропозицією праці. Після декількох тижнів більшість учнів знаходить кращу роботу (з вищою зарплатою), це пов’язане з асиміляцією в польському середовищі та навчанням польської мови (між іншими на безкоштовних курсах у школі).

Знімання квартири або забезпечення житлом кандидата, оплата за перший тиждень проживання.

 • У стандартному варіанті для кандидата бронюємо хостел. Не вимагаємо оплати гарантійних грошей і це найдешевший варіант поселення у першому тижні після приїзду людини. У хостелі знаходяться багатомісні номери і залежно від стандарду та місцезнаходження хостела сума грошей за тижневе проживання становить від 180 до 280 злотих. Користуючись цим варіантом, кандидат мусить бути свідомий, що йому треба буде зняти квартиру, тому він повинен мати для цього гроші. Витрати пов’язані з винаймом квартири це приблизно 400-500 злотих на місяць у двохмісній кімнаті, треба також оплатити заставу у розмірі 500-800 злотих та агенційну оплату у розмірі 200-300 злотих. Підсумовуючи,  кандидату необхідно мати приблизно 2000 злотих для проживання протягом першого місяця перебування в Польщі.
 • Кандидати, які приїжджають у групі 4-5 осіб можуть попросити, щоб їм зняти квартиру. Квартира найчастіше 3-кімнатна. Витрати пов’язані з винаймом, це: застава у розмірі місячної орендної плати, оплата для посередницького агентства у розмірі від 1200 до 1500 злотих та оплата за перший місяць проживання. Орендна плата різна, від 1200 до 2500 злотих і залежить від стандарду квартири та місцезнаходження. Кандидатам, яким підходить такий варіант, треба переказати гроші на 10 днів до приїзду. Про витрати зв’язані з винаймом житла кандидатів повідомляється на 2 тижні до приїзду. Цей варіант стосується виключно осіб, які хочуть жити разом. Квартиру краще зняти після приїзду, протягом тижня жити в хостелі і самостійно (з допомогою секретаря школи) обрати житло.
 • Варіант проживання у хостелі доцільний у випадку, коли роботодавець забезпечує житлом, тоді не треба знімати квартири.

Підтримка у першому місяці, особливо під час оформлення Ідентифікаційного податкового номеру, відкриття банківсього рахунку, реєстрації у поліклініці. Секретаріати наших шкіл допомагають у :

 • Відкритті банківського рахунку
 • Заповненні формулярів для NIP або PESEL
 • Заповненні заяви на карту побиту
 • Вибору поліклініки та реєстрації
 • Укладенні договору про медичне страхування

 

WARSZAWA: Alina (+48 504 345 388, mail)

 

WROCŁAW: Sergiusz (+48 721 777 240; mail)

 

POZNAŃ: Ewa (+48 781 777 507, mail)

 

KRAKÓW: Sergey (+48 721 777 239, mail)

 

SZCZECIN: Nadia (+48 697 777 455, mail)

 

 

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408