www.sec.edu.pl

 

Пропозиція для українських учнів Агротехнічних коледжів

Пропонуємо записати учня першого класу Агротехнічного коледжу (10 клас) до післяліцейної школи в Польщі. Завдяки тому учень має можливість відкрити учнівську візу, приїхати до Польщі та отримати польське свідоцтво про закінчення післяліцейної школи.

 

Післяліцейна школа (післяліцейна студія) – вид школи у польській освітній системі, спрямована на випускників шкіл середнього рівня. Щоб вступити до післяліцейної школи, обов’язково треба мати середню освіту, але атестат зрілості не обов’язковий. Тривалість часу навчання для окремих професій в післяліцейній школі, яка має повноваження публічної школи, або у публічній післяліцейній школі визначає програма Міністерства Національної Освіти Польщі. У публічних школах або у школах, які мають повноваження публічної школи випускники отримують залікові книжки, студенстські квитки, які дають право на знижки, а на кінець навчального процесу вони можуть складати зовнішній кваліфікаційний іспит. Успішне складення його завершується наданням професійного звання «техніка» (у даній професії) або аналогічного звання на рівні ISCED 4C (International Standard Classification of Education 4C).

 

Учень коледжу буде паралельно учнем післяліцейної школи в Польщі. Заняття, обов’зякові для цієї форми навчання, будуть реалізовані протягом семиденного з’їзду в Польщі. Це будуть головним чином заняття з польської мови. У нашій школі зарахуємо предмети, що входять у програму Коледжу, реалізовані в Україні. Після двох років навчання випускник Коледжу отримає польське свідоцтво про закінчення післяліцейної школи.

 

Кожному учаснику нашої програми пропонуємо також польський сертифікат вмінь, який підтверджує здобуття професійної кваліфікації в Коледжі – це збільшить можливість працевлаштування в Польщі.

 

Обов’язковий з’їзд в Польщі проходить під час канікул, це повне 7 днів занять – 10 годин на день. Кожен учень, який приїжджає на семиденний з’їзд до Польщі зможе залишитись тут на два місяці і працювати на основі учнівської візи (можливість роботи у канікули).

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408