www.sec.edu.pl

 

Ведучий орган

Вища школа міжнародних відносин і американістики це недержавний вищий навчальний заклад, який виник у 1997 році зі всіма повноваженнями державного вищого навчального закладу, наданими Міністром науки та вищої освіти Республіки Польща. У Закладі існує навчання І ступеня – ліценціат і ІІ ступеня – магістратура на спеціальності Політологія.

 

Наукові кадри ВШМВіА це викладачі Варшавського університету, Головної торгівельної школи та інших відомих варшавських навчальних закладів і академічних осередків держави.

 

У Закладі ведеться наукова діяльність – діють науково-дослідні колективи, що займаються проблемами з міжнародної безпеки, найновішою історією Польщі та полонійною тематикою. Проходять наукові конференції та лекції відомих постатей суспільно-політичного життя, також міжнародного. Заклад тісно співпрацює з національними і закордонними престижними осередками стосовно кадрів, програм та техніх начання. ВШМВіА це також Міжнародне агентство з працевлаштування і як перший польський навчальний заклад забезпечує випускників допомогою стосовно працевлаштування в США, Великобританії, Швейцарії, Ірландії та інших країнах Європейського Союзу на мериторичних посадах.

 

 

Рішення сенату стосовно післяліцейних шкіл
uchwala_WSSMIA_ws_policealnych.jpg
Plik JPG [514.7 KB]

JM Rektor WSSMiA

dr Paweł Bromski

 

Rektorat WSSMiA
Czynny w godz. 9.00 do 16.00
00-024 Warszawa,
Aleje Jerozolimskie 81

MAIL

Tel.: 00 48 (22) 1009017

Вміщення інформації на сайті Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща
pelnyOdpisWSSMIA.pdf
Dokument PDF [55.1 KB]
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408