www.sec.edu.pl

 

Пропозиція безкоштовного навчання

Пропозиція спрямована на особи, які своє майбутнє поєднують з перебуванням та роботою на території Європейського Союзу, або хочуть здобути освіту згідну з нормами ЄС і працювати в ЄС або в Україні. Умовою, за якою можна вступити до післяліцейої школи в Польщі є закінчення школи в Україні – мінімум 11 клас. Вік кандидата – від 18 до 60 років.

Кваліфікаційний іспит завершується отриманням професійного звання «техніка» або відповідного (аналогічного) звання на рівні ISCED 4C (International Standard Classification of Education 4C).

 

Пропозиція безкоштовної післяліцейної школи спрямована на громадян України ведучим органом школи, тобто Вищою Школою Міжнародних Відносин і Американістики у Варшаві (ВШМВіА). У зв’зку з цим навчальний заклад прийняв рішення про можливість безкоштовоного навчання у ВНЗ для всіх кандидатів в післяліцейну школу. Це уможливлює одночасне закінчення післяліцейної школи, отримання ступеня «Технік» та закінчення вищого навчального закладу І рівня і отримання ступеня «Ліценціат» або вищого навчального закладу ІІ рівня і отримання ступеня «Магістр».Пропозиція безкоштовного навчання пов’язаня з навчанням у післяліцейній школі. Під час навчання у школі наш учень є одночасно студентом ВШМВіА. Не платить за навчання протягом першого року навчання ліценціату та  магістратурі. Цим шляхом наш учень післяліцейної школи отримує статус студента (студентську візу) та студентський квиток. Крім цього наш учень як студент може брати участь у міжнародних програмах з обміну студентами і стажування в Польщі і Європейському Союзі. Пропозиція доступна для перших 400 кандидатів, які подадуть необхідні документи і успішно пройдуть процес рекрутації.

 

 

International Standard Classification of Education
isced-2011-en.pdf
Dokument PDF [1.1 MB]

 

 

КООРДИНАТОР

Ewa Gładyś-Seta

tel.: +48 785 777 415 (viber)

mail

 

Swiss Educational Centre

 

Швейцарський Едукаційний Центр

 

00-024 Warszawa,

 

Aleje Jerozolimskie 81

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408