www.sec.edu.pl

 

Оплата пов’язана з прийомом у школу в Польщі

 

Оплата пов’язана з прийомом у школу в Польщі це 50-75 євро, яку треба здійснити в Україні.

Оплата в Україні здійснюється в день подачі документів.

 

З оплати звільнені ці люди, у яких є кваліфікація. За них оплату вносить польський роботодавець. Це стосується виключно осіб з професійною кваліфікацією, яких шукаємо у нашій програмі.  Перелік професій, якими ми зацікавлені, доступний на нашому сайті та у наших представників в Ураїні.

 

Не йдеться нам про осіб, у яких є кваліфікація і вони шукають роботи в Польщі у своїй професії. Не займаємось пошуком роботи для таких осіб. Якщо після приїзду до Польщі такі особи працевлаштуються по нашій процедурі – як неквалвфіковані – вони самостійно можуть поміняти роботу. Контракт з польським роботодавцем для осіб без квалвфікації можна розірвати з тижневим строком попередження, але щонайменше після двох місяців роботи.

 

Йдеться нам про цих осіб, яких ми шукаємо до праці в Польщі.

Зразок:

  • Якщо ми шукаємо швачки, тоді у нашій програмі вміщено таку інформацію – «Вакансія швачки» - тоді швачка не сплачує 75 євро в Україні.
  • Якщо кандидат це пекар, але у нашій пропозиції немає такої вакансії – це значить що непропонуємо роботи пекарям. Кандидат сплачує тоді гроші і може взяти участь у програмі як людина некваліфікована. В Польщі, коли він буде вчитися у безкоштовній школі польськох мови, може самостійно працевлаштуватись як пекар.
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408