www.sec.edu.pl

 

ПОЛЬША-НАВЧАННЯ-РОБОТА-УСПІХ

ПОЛЬША-НАВЧАННЯ-РОБОТА-УСПІХ

 

Запрошуємо взяти участь у нашій програмі осіб, які хочуть переїхати до Польщі, вчитись у безкоштовній післяліцейній школі (Швейцарський Едукаційний Центр) та у ВУЗі (Вища школа комунікації, політології та міжнародних відносин), вчитись на безкоштовних курсах польської мови, легально працевлаштуватись в Польщі як учень/студент (згідно розпорядження Міністерства праці та суспільної політики з 21 квітня 2015 року §1 п.10 і 20), потім як випускник без дозволу на необмежений строк (згідно розпорядження Міністерства праці та суспільної політики з 21 квітня 2015 року §1 п. 15)

Наша програма називається ПОЛЬЩА-НАВЧАННЯ-РОБОТА-УСПІХ, це позначає що спрямована вона на особи, які хочуть одночасно:

  • Виїхати до ПОЛЬЩІ
  • НАВЧАТИСЯ безкоштовно
  • ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЬ
  • БУТИ УСПІШНИМ в Польщі

Головною умовою працевлаштування в Польщі за нашою програмою є прийом на безкоштовне навчання в Польщі. Людина повинна вчитись також мови держави, в якій проживає. На сьогодні навчання у наших школах безкоштовне, тому варто скористатись.

Наша програма БЕЗКОШТОВНА, тому не плати за  моживість працювати!

 

 

Пропозиція безкоштовного навчання пов’язаня з навчанням у післяліцейній школі. Під час навчання у школі наш учень є одночасно студентом Высшей Школе Коммуникации, Политологии и Международных Отношений в Варшаве. Не платить за навчання протягом першого року навчання ліценціату. Цим шляхом наш учень післяліцейної школи отримує статус студента  та студентський квиток. Крім цього наш учень як студент може брати участь у міжнародних програмах з обміну студентами і стажування в Польщі і Європейському Союзі. Пропозиція доступна для перших 400 кандидатів, які подадуть необхідні документи і успішно пройдуть процес рекрутації.  www.sec.edu.pl

Робота, яку пропонуємо у нашій програмі не вимагає професійної кваліфікації ні знання польської мови. Працевлаштування людей з України відбувається легально, вони отримують договір про доручення або трудовий договір (страхування та  та всі внески). Нетто-ставки (на руки) починаються з 13 до 14 зл. Пізніше (після ознайомлення з основами польської мови на безкоштовних курсах) можливо змінити посаду і збільшити винагороду.

Тому для осіб з кваліфікацією можливі тести після першого місяця роботи (професійні кваліфікаційні тести) та переведення на посаду з зарплатою збільшеною навіть на 100%).

 

Стосовно роботи, яка не вимагає кваліфікації та знання польської мови -  пропонуємо: працевлаштування у складах та виробничих заводах. Вимоги: закінчення 11 класів, хороше здоров’я, обмеження стосовно віку: жінки – до 50 років, чоловіки до 55 років.

 

Особи, які не вміють працювати, зловживають алкоголем, або хочуть лише отримати візу та їхати не до нас, а в інше місце, будемо подавати у польську прикордонну службу та консульства з метою скасування візи і оформлення заборони в’їзду на територію ЄС строком на 2 роки.

 

Учасник програми не здійснює ніякої оплати за працевлаштування в Польщі.

Роботодавець забезечує кожного працівника житлом. Оплата за проживання відраховується із винагороди, вона складає приблизно 250 зл в місяць. Працівник може собі самостійно зняти квартиру, якщо ця, яку пропонує роботодавець йому не підходить.

 

Після відкриття візи (та повідомлення про це нас) кандидат отримає інформацію про дату та місце приїзду до Польщі. Після приїзду у Логістичний Центр (Варшава або Катовіце) кандидати будуть направлені на роботу на територію Польщі, немає можливості обрати самостійно місто, але можливо працевлаштувати в одному місці групу друзів або сім’ю.

 

Кандидати на роботу без кваліфікації не обирають місця праці. Їх направляють у місцевість, де на даний момент фізичні працівники потрібні. Види праці на складах або виробничих заводах, які не вимагають кваліфікації та знання польської мови подібні на себе, зарплата також не відрізняється у цих професіях. Робота, яку пропонуємо по нашій програмі є в містах: Познань, Щецін, Вроцлав, Катовіце, Варшава, Краків.

Щоб працевлаштуватись, кандидату не треба платити грошей. Він працевлаштований легально згідно законодавства польського, працює як учень нашої школи на основі  розпорядження Міністерства праці та суспільної політики з 21 квітня 2015 року і не потрібен йому дозвіл на працю.
 

Якщо наш учень, учасник програми ПОЛЬЩА-НАВЧАННЯ-РОБОТА-УСПІХ працює дуже добре, не зловживає алкоголем та бере участь у безкоштовних курсах польської мови, отримає документи для карти часового побиту в Польщі. Отримує їх від нашої школи та від працедавця. Роботодавець та секретріати шкіл допомагають у подачі документів на карту.

 

Кандидат у програму ПОЛЬЩА-НАВЧАННЯ-РОБОТА-УСПІХ вносить оплату пов’язану з прийомом у школу, вступний внесок, оплату за лікарське обстеження в Польщі та гроші за присяжний переклад документів.   Переклад необхідно зробити в Польщі, польським присяжним перекладачем. Не приймаємо перекладів з України. Це вимога Міністерства національної освіти стосовно кандидатів у безкоштовні школи.

Наша програма для тебе це:

  • ПОЛЬЩА (туди я хочу їхати)
  • НАВЧАННЯ (хочу вчитися)
  • РОБОТА (хочу працювати)
  • УСПІХ (хочу бути успішним)
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408