www.sec.edu.pl

 

Чому варто?

 

Наша пропозиція про навчання в Польщі для українських громадян у формулі дистанційної освіти є єдиним способом отримати Європейський диплом без проживання в Польщі.

 

Вам не доведеться відмовлятися від роботи, сім'ї та навчання в українських вузах – можна паралельно вчитися у нас.

 

Українські студенти можуть одночасно навчатися в нашому університеті, то на додаток до дуже доброго українського диплому, будуть мати другий диплом, який дозволить розширити їх кваліфікацію. Той що працює, і хоче здобути титул бакалавра або магістра може одночасно працювати і вчитися в наших університетах, тільки присвятити тиждень своєї відпустки на перебування в нас.

 

Польський диплом - це не лише добра можливість працювати в Польщі або Європейському Союзі, а й підвищує вашу кваліфікацію.

Наш студент отримує безкоштовну візу на весь період навчання, що дозволяє багаторазове перебування в Польщі та Європейському Союзі, Європейський студентський квиток надає багато знижок по всій Європі, ви можете отримати стипендію, ви можете взяти участь в європейських програмах з обміну студентами і користуватися багатьма іншими можливостями для розвитку.

Навчання в українському університеті в обраній галузі є гарантією отримання професійної кваліфікації, додаткове навчання в польських університетах є гарантією європейського диплому бакалавра або магістра.

 

Навіть навчання в коледжі в Україні, де отримується професійна кваліфікація, можна також додатково отримати вищу освіту в нашому університеті і ступінь бакалавра.

 

Навчання на бакалавра в Польщі тривають три роки , це коротше ніж в Україні. Навчання на мігістра тривають 3 семестри, півтора року , і може навчатися кожна людина що має український диплом бакалавра.

 

Ще однією перевагою є можливість навчання польської мови - мови найближчого сусіда Європейського Союзу.

 

Перебування у Польщі під час занять і сесій дає можливість познайомитися з цікавими людьми, місцями також брати участь у студентських заходах.

 

Польський диплом, особливо в галузі управління, європеїстики, політології та дипломатії, безсумнівно високо цінується в процесі інтеграції України до Європейського Союзу - це гарантована праця в європейських інститутах, що під час інтеграції дозволить перерозподілити ресурси з фондів ЄС.

 

Польський диплом , особливо в галузі управління, європеїстики , політології та дипломатії, безсумнівно, високо цінують роботодавці, місцеве самоврядування, політики і державне управління при регулюванні структур і законів України до вимог Європейського Союзу та використання коштів для інтеграції.

 

Наш диплом також є перепусткою до отримання праці не лише в Україні і Польщі, але й у всьому Європейському Союзі.

 За згодою 11 квітня 2005 Польщі та України дипломи визнаються, польські на Україні та українські в Польщі.

 

umowaPL_UA_dyplomy.pdf
Dokument PDF [63.2 KB]

 

Ми запрошуємо вас всіх – користуйтеся цією можливістю, в додаток оплата за навчання для вас становить близько 60% від нормального навчання для польських громадян!

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408