www.sec.edu.pl

 

 

Педагогіка


Педагогіка у Вищій школі комунікації, політології та міжнародних відносин пропонує випускникам можливість стати бажаними (очікуваними) співробітниками у галузі освіти. Педагогіка не копіює типових дидактичних пропозицій навчання державних і приватних університів. Наш випускник отримає всесторонню професійну підготовку - буде мати глибокі знання не тільки в галузі освіти, але і в соціології та психології. Він буде добре обізнаний з питаннями освіти та освітньої політики в Європейському Союзі. Під час навчання отримає практичні навички, між іншими і в галузі комунікації та діагностичної методики.

 

Напрямок : Опікунсько-виховна педагогіка

Навчання готує випускників в якості педагог-вихователь, наставник-учитель, лідер в галузі соціальної роботи в громаді. Такий спеціаліст завдяки своїм наставницьким діям може оптимізувати процес виховання дітей та молоді.

Програма навчання виховує людей, які можуть отримати посаду в галузі освіти (індивідуальний, групи однолітків, об'єкти) і вирішити спільні проблеми з використанням психолого-педагогічної та соціальної допомоги (допомоги, піклування, підтримки, консультування).

Педагог з даною спеціальністю, може працювати в школі педагогом, вихователем дитячого будинку, гуртожитку, в школі і дитячому садку, освітньо-виховному осередку, громадському центрі, у будинку культури.

Професія педагога це професія творчого лідерства у розвитку особливо дітей та молоді. Триває суперечка з приводу виховання і ставить педагогів перед складною дилемою істотних значень і пов'язана з відповіддю на питання: чи людина повинна бути вірною основним цінностям або ж вона повинна бути піддана змінному струму? Чи повинна прагнути до джерел або до нових перспектив, бути вірним класиці чи авангарду? З цих причин у нашій педагогіці, студенти спробують відповісти на питання – чому? Тому що тільки тоді можна жити і виховувати зі змістом. Крім того, освіта дозволить пізнавати проблеми навколишніх умов навчання і виховання, а також методи розробки або перетворення освітнього середовища, беручи до уваги благополуччя окремої людини, і з урахуванням християнських, національних та місцевих значень.

 

 

Напрямок: Мета навчання полягає у підготовці для роботи в реабілітаційних центрах, отримання знань з профілактичних і реабілітаційних дій спрямованих на соціально дезадаптованих осіб. Ці навчання дають можливість отримати навички в: інтерпретації соціальних явищ і освітніх ситуацій, ставити діагнози окремим особам, групам і громадам, вживати превентивних заходів, що протидіють утворенню небажаних соціальних явищ, стосування різних методів освіти ресоціалізації.

Випускники можуть працювати в якості:

  • співробітників праці для засуджених,

  • посадових осіб і співробітників в'язниць та центрів,

  • соціальних і професійних співробітників служби пробації,

  • поліцейських,

  • співробітників силових структур, інших державних установ, НУО та органах місцевого самоврядування покликані виконувати завдання з попередження злочинності, спрямованої проти соціальної патології та реабілітації

  • і, нарешті, активістів, волонтерів і співробітників асоціацій та організацій, що надають допомогу жертвам злочинів, а також колишніх в'язнів,

  • інші особи, які у зв'язку з характером їх роботи або кар'єрних планів цікавлять питання профілактики патологічних соціальних явищ, у тому числі злочинів.

Метою курсу є ознайомлення студентів з управлінням процесом ресоціалізації, методологією та принципами виправної роботи, набуттям терапевтичних навичок та підготовкою для роботи в реабілітаційних осередках та в'язницях. Також отримання дозволів, обсягу знань і навичок для роботи в стаціонарних установах, профілактичних та реабілітаційних центрах, школах і школах-інтернатах, силових структурах, судах (наглядовий інспектор ), в органах державної влади і органах міцевого самоврядування, асоціаціях і фондах, спеціалізованих консультаціях, центрах кризової ситуації, в осередках соціальної терапії в якості педагога, сімейного консультанта, вихователя вулиці або соціального терапевта.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408