www.sec.edu.pl

 

Національна та міжнародна безпека

Спеціальність ця створена з думкою про особи, які зацікавлені у справах безпеки і мілітарних та позамалітарних загрозах, наяавних у сучасному світі. Підчас навчання студент набуває знання на тему світових процесів безпеки та її загроз, міжнародного тероризму, ролі мілітарного фактора у сучасному світі, міжнародних та вутрішніх обумовлень політики безпеки, правил функціонування Національних збройних сил, ролі НАТО і ЄС у формуванні міжнародної безпеки. Метою навчання є передання знань необхідних для виконання різноманітних адміністративних та керівних функцій у суспільно-політичному та господарському житті держави у добу європейської інтеграції і підсилювання процесів глобалізації.

Набуте знання та уміння дають можливості продовження навчання у центрах, які створені державою та її органами з метою реалізації завдань, пов’язаних з забезпеченням національної безпеки.

Закінчення навчання дає можливість працевлаштування:

  • У структурах центральної та територіальної урядової адміністрації

  • В одиницях служби публічного порядку

  • В органах кризового управління

  • В одиницях місцевого самоврядування з питань безпеки громадян і господарських субєктів та у колективах кризового реагування

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408