www.sec.edu.pl

 

Курси польської мови організовані Центральним рекрутаційним бюро KRIM PL

A2

Особа, яка володіє мовою на рівні А2 розуміє фрази та широко вживані вислови, необхідні для повсякденного спілкування  (напр. основні інформації пов’язані зі сферо особистого побуту, сімейного життя, покупок, оточення, роботи). Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами своє походження, вигляд свого оточення і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

 

КУРС ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ХОЧУТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЬ

 

B1

Особа, яка володіє мовою на рівні В1 розуміє осоновний зміст чіткого нормативного мовлення на теми їй близькі, часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля, тощо. Може вирішити більшість проблем під час перебування та подорожей у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв'язано висловитись на знайомі теми або теми, якими вона цікавиться. Може описати досвід, події, сподівання, мрії та коротко пояснити та висловити свої плани та думки.

 

КУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

 

B2

Особа, яка володіє мовою на рівні В2 розуміє основний зміст та ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови, не викликаючи при цьому зайвої напруги у жодної зі сторін. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

 

ПОВНИЙ КУРС

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
Copyright © Krim PL, захищений авторським правом
KRIM PL sp. zo.o. Młynarska 2 97-300 Piotrków Tryb. KRS 0000335408